O nas

Niezależnie od tego, czy potrzeba przygotować wizytówki, zaproszenia, materiały konferencyjne czy stojaki reklamowe, niezbędna jest drukarnia. Chcąc jednak mieć pewność wydruku najwyższej jakości w krótkim czasie, warto wybrać sprawdzonego i solidnego zleceniobiorcę, a takim jesteśmy, na rynku istniejmy od 2006 roku.

Obecnie obsługujemy klientów z całej Polski i Europy Zachodniej. Dzięki możliwości składania zamówień drogą internetową, drukarnia realizuje zlecenia na terenie Polski i Europy. Pomimo rozwoju na skalę krajową i europejską, Drukarnia Europrint działa również lokalnie i zachęca do osobistego kontaktu w swojej siedzibie przy ul. Pamiątkowej 19 w Poznaniu. Lokalizacja ta pozwala dotrzeć w krótkim czasie każdym środkiem transportu. Zmotoryzowani klienci mogą zostawiać swoje auta na parkingu drukarni, na którym nie obowiązuje strefa parkowania. Na miejscu istnieje również możliwość konsultacji.

Oferta Drukarni Europrint obejmuje druk cyfrowy, druk offsetowy i wielkoformatowy, dedykowany dla niskich i średnich nakładów. Praca po druku zostaje wykończona w introligatorni i najczęściej jest gotowa do odbioru w 1-2 dni (expres w kilka godzin). W studio projektowym drukarni realizowane są projekty graficzne, montaż i retusz elektroniczny publikacji do druku.

W ofercie znajdują się również stojaki reklamowe z wydrukiem grafiki lub bez w sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz reklama wizualna: banery, flagi, siatki mesch, billboardy, reklamę na pojazdach, kasetowy podświetlane, oznaczenia, tablice informacyjne itp.