Title
powrót do oferty
druk cyfrowy - icona

O firmie

Pobierz plik z ofertą

 

Jesteśmy prężną firmą. Jako drukarnia najpierw skupiliśmy się na lokalnym rynku. Teraz obsługujemy już firmy z całej Polski i Europy Zachodniej. Głównym narzędziem komunikacji z Klientami stał się Internet, dzięki czemu zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin na terenie Polski.

Specjalizujemy się w druku cyfrowym i wielkoformatowym, dostarczaniu systemów wystawienniczych oraz reklamy wizualnej.

Posiadamy własny park maszyn, system produkcyjny Konica Minolta Bizhub c6501, Bizhub Pro 1051 oraz maszyną Roland XJ 740 oraz inne systemy drukujące zapewniające najwyższy poziom usług.

Nasza drukarnia mieści się w Poznaniu przy ul. Pamiątkowej 19, tj. w obrębie centrum miasta, co pozwala dotrzeć do nas w krótkim czasie każdym środkiem transportu; posiadamy parking (nie obowiązuje strefa parkowania).

Oferujemy usługę druku cyfrowego i wielkoformatowego dedykowanego dla niskich i średnich nakładów. Praca po druku zostaje wykończona w naszej introligatorni i najczęściej jest gotowa do odbioru w ciągu kilku godzin. Studio realizuje projekty graficzne, montaż i retusz elektroniczny publikacji do druku oraz proofy cyfrowe.

Ponadto oferujemy stojaki reklamowe z wydrukiem grafiki lub bez w sprzedaży hurtowej i detalicznej, reklamę wizualną: banery, flagi, siatki mesch, billboardy, reklamę na pojazdach i wiele innych – a to wszystko w krótkim czasie realizacji.

Zaangażowanie całej firmy w procesie tworzenia bazuje na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb naszych Klientów, stanowiąc tym samym o Państwa i naszym sukcesie. Gwarancją tego sukcesu jest przede wszystkim zespół pomysłowych i pracowitych osób, ich zapał i profesjonalizm.

Drukarnia cyfrowa Europrint